O stránke

Vitajte,

nech ste sa tu už dostali hocako, tak som rád za Vašu návštevu. Ako ste si mohli všimnúť podľa článkov, tak tento web je venovaný poisteniu. Chcem písať nie len teoretické a nezaujímavé veci, ale praktické rady, ktoré som si sám overil. Pôjde o rôzne návody, ale aj produkty, ktoré mi pomohli. Rád čerpám informácie zo zahraničných zdrojov, keďže som dlhý čas žil a pracoval vo Veľkej Británií. Chcel by som aspoň takýmto spôsobom pomôcť mnohým z Vás, ktorí ste odkázaní pre jazykovú bariéru len na lokálne webstránky. Budem sa snažiť informácie podávať nestranne a čo najviac objektívne. Samozrejme, ide o osobný blog, tak vždy tu bude štipka neobjektívnosti :-).

Mám 21 rokov a momentálne som študent na vysokej škole, ktorú by som nerád bližšie špecifikoval. Rád ostal najbližšiu dobu v anonymite, ale bol by som rád, ak by mi situácia v budúcnosti umožňovala pôsobiť pod vlastným menom. Myslím si, že aj napriek predsudkom, je to cieľom každého z nás – mať správne poistenie. Práve to je cieľom tejto stránky – dopomôcť Vám k tomu.

Ak máte otázky alebo akékoľvek postrehy, tak mi ich môžete zaslať buď formou komentára pod článkom alebo priamo kontaktným formulárom.

Ďakujem!