O stránke

Vitajte,

nech ste sa tu už dostali hocako, tak som rád za Vašu návštevu. Ako ste si mohli všimnúť podľa článkov, tak tento web je venovaný starostlivosti o telo. Chcem písať nie len teoretické a nezaujímavé veci, ale praktické rady, ktoré som si sám overil. Pôjde o rôzne recepty, návody, ale aj produkty, ktoré mi pomohli. Rád čerpám informácie zo zahraničných zdrojov, keďže som dlhý čas žil a pracoval vo Veľkej Británií. Chcel by som aspoň takýmto spôsobom pomôcť mnohým z Vás, ktorí ste odkázaní pre jazykovú bariéru len na lokálne webstránky. Budem sa snažiť informácie podávať nestranne a čo najviac objektívne. Samozrejme, ide o osobný blog, tak vždy tu bude štipka neobjektívnosti :-).

Mám 21 rokov a momentálne som študent na vysokej škole, ktorú by som nerád bližšie špecifikoval. Bohužiaľ, v našej spoločnosti sú veľké predsudky pred chlapmi, ktorí sa pohybujú v tejto oblasti. Preto by som rád ostal najbližšiu dobu v anonymite, ale bol by som rád, ak by mi situácia v budúcnosti umožňovala pôsobiť pod vlastným menom. Myslím si, že aj napriek predsudkom, je to cieľom každého z nás – mať zdravé a pekné telo. Práve to je cieľom tejto stránky – dopomôcť Vám k tomu.

Ak máte otázky alebo akékoľvek postrehy, tak mi ich môžete zaslať buď formou komentára pod článkom alebo priamo kontaktným formulárom.

Ďakujem!