Bieliace pásiky na domáce použitie

Zub stoličkaAko dlho si už hovoríte, žeby ste s farbou vašich zubov mali niečo robiť? Koľko krokov ste už k tejto zmene podnikli? Zlou vlastnosťou väčšiny z nás je to, že o veciach len hovoríme, ale na to, aby sme ich splnili, už nič nerobíme. Je normálne, že keď pre to nič nerobíme, výsledky asi neuvidíme. Druhou skupinou ľudí sú tí, ktorí už podnikli viacero krokov a vyskúšali viacero produktov na bielenie zubov. Výsledky ale možno neboli dostatočne uspokojujúce. Bieliace pásiky na domáce použitie pochádzajú priamo z Ameriky a sú na 100% bezpečné a účinné. Ako fungujú a ako im môžete veriť, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch, ale aj v predošlom článku.

Bezpečná a efektívna metóda

Či už ste sa o bielenie zubov predtým snažili alebo nie, možno poznáte rôzne metódy toho, ako to docieliť mimo dnešnej témy, a síce bieliacich pásikov. Rôzne prírodné metódy nielenže nemusia byť efektívne, ale môžu byť dokonca aj škodlivé a učiniť sa o narušenie zubnej skloviny. Svoje háčiky majú aj prípravky z lekárne alebo skrášlenie chrupu u odborníka. Viac o iných metódach sa môžete dočítať buď v inom príspevku alebo v skratke aj na konci tohto článku.

Nie nadarmo sa hovorí o hollywoodskych úsmevoch. Tam totiž vedia, čo na ľudí zaberá a po čom túžia. Bezpečné bieliace pásiky na bielenie zubov priamo z Ameriky majú státisíce používateľov po celom svete. Na naše územie prišli len nedávno, preto o nich nie je až tak počuť. Ich účinok je však 100%-ný a v priebehu 5-7 dní vám vedia zafarbenie chrupu zmeniť až o 14 odtieňov! Nemusíte sa báť poškodenia skloviny či iného typu narušenia ústnej dutiny. Všetko je klinicky overené a vyskúšané mnohými zákazníkmi. Ich spokojnosť, prípadne fotky spotrebiteľov pred a po aplikácii bieliacich pásikov, si môžete pozrieť a prečítať aj v online recenziách.

Skutočne, zákazníci pochádzajú z celého sveta a preto sú ich názory na bieliace pásiky preložené do nášho jazyka. Dôkazom toho, že ide o skutočne bezpečnú a neškodlivú metódu je aj to, že ju vyvinuli samotní stomatológovia, ktorí ju aj využívajú a odporúčajú.

Nie sú to len obyčajné domáce bieliace pásiky

To, že to výrobcovia s vami myslia naozaj vážne a nejde im len o to vás obrať o peniaze, dokazuje aj nasledovné. Niektorí si možno pomysleli, čo môže byť na obyčajných pásikoch tak zázračné a bieliace, že to vaše zuby do 5 až 7 dní skrášli až o 14 odtieňov? Nejde len o obyčajný papier. Nejde o žiadnu mágiu. Súčasťou balenia sú aj iné položky, ktoré bezpečnému a efektívnemu domácemu bieleniu zubov pomocou bieliacich pásikov len napomáhajú. Ide napr. o:

  • špeciálny gél,
  • náustok
  • minilampu, akú používajú vo väčších rozmeroch aj stomatológovia.

V balení  okrem toho nájdete aj presný návod na použitie alebo vzorkovnicu. Na základe nej si môžete po každom použití všimnúť prípadne zaznamenať zmenu farby vášho chrupu.

Ako sa dá ináč docieliť bielenie zubov?

Na bielenie zubov môžete okrem bieliacich pásikov využiť aj napr.:

  • prírodné metódy,
  • odborníka
  • alebo prípravky dostupné v lekárňach či obchodných domoch.

Najznámejšími prírodnými prostriedkami na docielenie belšieho chrupu sú šupka z banána, jahody, citróny, kurkuma, sóda bikarbóna atď. Napriek tomu, že ide o najlacnejšie metódy, ľudia sú náchylní v ich pozitívny účinok veriť hlavne kvôli tomu, že ide o prírodné prípravky. Dôležité je zamyslieť sa nad otázkou, či nejde skôr o nejakú fámu vypustenú na svetlo sveta. Väčšinou sa pri mnohých ovociach či koreninách v tomto kontexte hovorí len o negatívnych účinkoch na zuby, nie o ich bielenie. Ďalším faktom v neprospech tejto metódy je aj to, že nejde o žiadne vedecky dokázané metódy na rozdiel od bieliacich pásikov na domáce použitie.

Špeciálne prípravky na dosiahnutie pre vás dokonalého úsmevu si žiadajú dlhší čas použitia, niekedy aj niekoľko týždňov. Samozrejme, jedným z dôležitých upozornení je rešpektovať návod na použitie pre dosiahnutie žiadaných a optimálnych výsledkov. A to pri každom prípravku, aj pri bieliacich pásikov na domáce použitie. Zodpovednosť vás obchádza jedine pri zákroku, ktorý si necháte urobiť odborníkom. Niektorí ľudia však majú panický strach zo zubárov a zo zákrokov, ktoré súvisia so zubami. Preto je pohodlnejšie a uvoľnenejšie si zákrok urobiť sám alebo s pomocou niekoho, komu veríte, priamo u vás doma.

Výsledky štúdií hovoria jednoznačne. Okrem ambulantného zákroku a domácich bieliacich pásikov z Ameriky sa na bielenie zubov neukázalo nič tak efektívne a bezpečné. Tak prečo ich nevyskúšať?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *